Spotlight (7.x-1.5) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: items
fr: éléments

en: Search Results
fr: Résultats de recherche

en: The settings have not been saved because of the errors.
fr: Les paramètres n'ont pas été enregistrés du fait d'erreurs.

en: Display Options
fr: Afficher les Options
