Spotlight (7.x-1.5) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: items
hu: tételek

en: Search Results
hu: Keresési eredmények

en: The settings have not been saved because of the errors.
hu: Hiba miatt a beállítások mentése sikertelen volt.

en: Display Options
hu: Megjelenítési lehetőségek
