SQL user sync (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Password
be: Пароль

en: Save
be: Захаваць

en: URL
be: Спасылка

en: User
be: Карыстальнік

en: Host
be: Хост

en: Table
be: Табліца

en: Other
be: Іншыя

en: Port
be: Порт
