SQL user sync (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: URL
bn: ইউআরএল

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Host
bn: হোস্ট

en: Table
bn: টেবিল

en: Port
bn: পোর্ট
