SQL user sync (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Password
cs: Heslo

en: Save
cs: Uložit

en: User
cs: Uživatel

en: Host
cs: Hostitel

en: Table
cs: Tabulka

en: Other
cs: Jiné
