SQL user sync (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Password
eu: Pasahitza

en: Save
eu: Gorde

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Table
eu: Taula

en: Other
eu: Bestea

en: Port
eu: Ataka
