SQL user sync (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Password
fa: گذرواژه

en: Save
fa: ذخیره

en: URL
fa: نشانی

en: User
fa: کاربر

en: Host
fa: میزبان

en: Table
fa: جدول

en: Other
fa: ساير

en: Port
fa: درگاه
