SQL user sync (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Password
fr: Mot de passe

en: Save
fr: Enregistrer

en: User
fr: Utilisateur

en: Host
fr: Hôte

en: Table
fr: Tableau

en: Other
fr: Autre
