SQL user sync (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Password
he: סיסמה

en: Save
he: שמירה

en: URL
he: כתובת URL

en: User
he: משתמש

en: Host
he: שם שרת

en: Table
he: טבלה

en: Other
he: אחר

en: Port
he: פורט
