SQL user sync (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Save
hy: Պահպանել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Host
hy: Հոսթ

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Port
hy: Պորտ
