SQL user sync (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Password
ja: パスワード

en: Save
ja: 保存

en: User
ja: ユーザー

en: Host
ja: ホスト

en: Table
ja: テーブル

en: Other
ja: その他

en: Port
ja: ポート
