SQL user sync (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Password
jv: Sandhi

en: Save
jv: Simpen

en: User
jv: Panganggo

en: Table
jv: Tabel

en: Other
jv: Liyané
