SQL user sync (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Password
ka: პაროლი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Table
ka: ცხრილი

en: Other
ka: სხვა

en: Port
ka: პორტი
