SQL user sync (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: Table
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Port
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಸ್ಥಾನ
