SQL user sync (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Table
ku: خشتە

en: Other
ku: هیتر

en: Port
ku: دەروازە
