SQL user sync (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Save
lt: Saugoti

en: User
lt: Narys

en: Host
lt: Serveris

en: Table
lt: Lentelė

en: Other
lt: Kiti

en: Port
lt: Šliuzas
