SQL user sync (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Table
my: ဇယား

en: Other
my: အခြား
