SQL user sync (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Password
ps: پټ توری

en: URL
ps: پته (URL)

en: User
ps: غړی

en: Host
ps: کوربه

en: Table
ps: لښتيال

en: Other
ps: نور

en: Port
ps: درشل (پورټ)
