SQL user sync (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Password
ru: Пароль

en: Save
ru: Сохранить

en: User
ru: Пользователь

en: Host
ru: Хост

en: Table
ru: Таблица

en: Other
ru: Другое

en: Port
ru: Порт
