SQL user sync (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Password
sk: Heslo

en: Save
sk: Uložiť

en: User
sk: Používateľ

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Table
sk: Tabuľka

en: Other
sk: Ostatné
