SQL user sync (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Password
sv: Lösenord

en: Save
sv: Spara

en: User
sv: Användare

en: Host
sv: Värd

en: Table
sv: Tabell

en: Other
sv: Övriga
