SQL user sync (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Save
te: భద్రపరచు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: User
te: వాడుకరి

en: Table
te: పట్టిక

en: Other
te: ఇతర
