SQL user sync (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Save
th: บันทึก

en: Host
th: โฮสต์

en: Table
th: ตาราง

en: Other
th: อื่นๆ

en: Port
th: พอร์ต
