SQL user sync (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Password
uk: Пароль

en: Save
uk: Зберегти

en: URL
uk: URL-адреса

en: User
uk: Користувач

en: Host
uk: Хост

en: Table
uk: Таблиця

en: Other
uk: Інше

en: Port
uk: Порт
