SQL user sync (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Save
vi: Lưu

en: User
vi: Người dùng

en: Table
vi: Bảng

en: Other
vi: Khác

en: Port
vi: Cổng
