SQL user sync (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Password
af: Wagwoord

en: Save
af: Stoor

en: User
af: Gebruiker

en: Host
af: Masjien

en: Table
af: Tabel

en: Other
af: Ander
