SQL user sync (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Table
am: ሰንጠረዥ
