SQL user sync (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Password
bg: Парола

en: Save
bg: Запази

en: User
bg: Потребител

en: Host
bg: Хост

en: Table
bg: Таблица

en: Other
bg: Други

en: Port
bg: Порт
