SQL user sync (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Password
ca: Contrasenya

en: Save
ca: Desa

en: User
ca: Usuari

en: Host
ca: Servidor

en: Table
ca: Taula

en: Other
ca: Altres
