SQL user sync (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Save
cy: Cadw

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Host
cy: Gwesteiwr

en: Table
cy: Tabl

en: Other
cy: Arall
