SQL user sync (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Password
da: Adgangskode

en: Save
da: Gem

en: User
da: Bruger

en: Host
da: Værtsnavn

en: Table
da: Tabel

en: Other
da: Anden
