SQL user sync (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Host
dz: ཧོསཊི།

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།
