SQL user sync (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Password
eo: Pasvorto

en: Save
eo: Konservu

en: User
eo: Uzanto

en: Host
eo: Gastiganto

en: Table
eo: Tabelo

en: Other
eo: Alia
