SQL user sync (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Password
fi: Salasana

en: Save
fi: Tallenna

en: User
fi: Käyttäjä

en: Host
fi: Isäntä

en: Table
fi: Taulukko

en: Other
fi: Muu

en: Port
fi: Portti
