SQL user sync (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Password
gl: Contrasinal

en: Save
gl: Gardar

en: User
gl: Usuario/a

en: Host
gl: Anfitrión

en: Table
gl: Táboa

en: Other
gl: Outro

en: Port
gl: Porto
