SQL user sync (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Save
gu: સાચવો

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Other
gu: અન્ય
