SQL user sync (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Password
hr: Lozinka

en: Save
hr: Spremi

en: User
hr: Korisnik

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Table
hr: Tablica

en: Other
hr: Ostalo
