SQL user sync (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Password
hu: Jelszó

en: Save
hu: Mentés

en: URL
hu: Webcím

en: User
hu: Felhasználó

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Table
hu: Táblázat

en: Other
hu: Egyéb
