SQL user sync (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Password
is: Lykilorð

en: Save
is: Vista

en: URL
is: vefslóð

en: User
is: Notandi

en: Host
is: Vél

en: Table
is: Tafla
