SQL user sync (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Save
kk: Сақтау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Host
kk: Хост

en: Table
kk: Кесте

en: Other
kk: Басқа
