SQL user sync (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Table
km: តារាង

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Port
km: ច្រក
