SQL user sync (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Password
lv: Parole

en: Save
lv: Saglabāt

en: User
lv: Lietotājs

en: Host
lv: Serveris

en: Table
lv: Tabula

en: Other
lv: Citi

en: Port
lv: Ports
