SQL user sync (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Save
nl: Opslaan

en: User
nl: Gebruiker

en: Table
nl: Tabel

en: Other
nl: Andere

en: Port
nl: Poort
