SQL user sync (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Password
oc: Senhal

en: Save
oc: Enregistrar

en: User
oc: Utilizaire

en: Host
oc: Òste

en: Table
oc: Tablèu

en: Other
oc: Autre

en: Port
oc: Pòrt
