SQL user sync (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Password
pl: Hasło

en: Save
pl: Zapisz

en: User
pl: Użytkownik

en: Table
pl: Tabela

en: Other
pl: Inne
