SQL user sync (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Password
ro: Parolă

en: Save
ro: Salvare

en: User
ro: Utilizator

en: Host
ro: Gazdă

en: Table
ro: Tabel

en: Other
ro: Altele
