SQL user sync (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Password
sl: Geslo

en: Save
sl: Shrani

en: User
sl: Uporabnik

en: Host
sl: Gostitelj

en: Table
sl: Tabela

en: Port
sl: Vrata
