SQL user sync (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Save
sq: Ruaj

en: URL
sq: Adresa URL

en: User
sq: Përdoruesi

en: Table
sq: Tabela

en: Other
sq: Tjetër
