SQL user sync (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Save
ta: சேமி

en: User
ta: பயனர்

en: Host
ta: புரவலன்

en: Table
ta: அட்டவணை

en: Other
ta: மற்றவை

en: Port
ta: துறை
