SQL user sync (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Save
ar: حفظ

en: URL
ar: العنوان URL

en: User
ar: مستخدم

en: Host
ar: المستضيف

en: Table
ar: جدول

en: Other
ar: آخر

en: Port
ar: منفذ
